Regulamin sklepu internetowego

Postanowienia ogólne

Sklep GMO-Design.pl/sklep (GMO-Design.pl) obsługiwany jest przez firmę GMO Design Maciej Czyżewski, Ustronie Górne 52, 34-400 Nowy Targ, NIP: 9442068011, zwaną dalej GMO Design.

Warunki dokonywania zakupów

GMO Design prowadzi sprzedaż produktów za pomocą sklepu internetowego dostępnego pod adresem https://www.gmo-design.pl/sklep

Oferta i realizacja zakupów

Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia na stronach sklepu lub mailowo, wybór formy płatności i sposobu dostawy wybranego produktu bądź produktów, oraz wpłata należności na konto GMO Design, jeśli wybrano inną formę dostawy niż odbiór osobisty.

Numer konta : 92160014621893922780000001 (BNPParibas)

Wszystkie ceny podawane w sklepie GMO Design.pl/sklep są cenami brutto wyrażonymi w złotych polskich (PLN).

Uwaga! Oferty cenowe mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Ceny nie zawierają kosztu transportu, te widoczne są na stronie produktu, lub ustalane są indywidualnie w zależności od gabarytów produktu i sposobu dostarczenia towaru.

Zlecenie zaczyna być realizowanie po zaksięgowaniu wpłaty. Towary wysyłane są możliwie najszybciej.  Zlecenia ” na zamówienie” zostaną zrealizowane w ciągu 14-90 dni roboczych.

Termin realizacji zlecenia „na zamówienie” podany jest w opisie produktu, lub ustalany jest indywidualnie.

Reklamacje i gwarancje

Produkty z oferty regularnej objęte są gwarancją 24 miesiące.

W razie niedostatecznej jakości produktów, zamawiający ma prawo, żądać doprowadzenia reklamowanego produktu (-ów) do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę. Jeżeli GMO Design nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, klient ma prawo domagać się stosownego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy.

Zwroty

Zamawiający może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie lub pocztą elektroniczną w terminie dziesięciu dni, liczonym od dnia wydania rzeczy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Do zwracanego towaru należy dołączyć dowód zakupu.

 

UWAGA! Produkty wykonywane na zlecenie indywidualne (w tym produkty z oferty regularnej poddane modyfikacjom) nie podlegają zwrotom!

Postanowienia końcowe

GMO Design zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Ochrona danych osobowych opisana jest w Polityce Prywatności. 

Wypełnienie formularza z danymi Zamawiającego równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji.

Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia faktury lub rachunku i prowadzenia sprawozdawczości finansowej.

Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim.

Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych.

W tym celu należy wysłać wiadomość z określoną dyspozycją na adres e-mail: GMO@GMO-Design.pl Dane dotyczące numeru karty płatniczej i rachunku bankowego, nie są znane GMO Design.

Autoryzacja elektronicznych form płatności odbywa się na stronach internetowych odpowiednich banków, lub firm obsługujących płatności bezgotówkowe.