Zobacz GMO

Zadajecie nam często pytanie gdzie można zobaczyć nasze meble ze starego drewna. Naszych mebli jest coraz więcej w Polskich domach więc możecie sprawdzic czy znajomi nie mają już stolika lub lampy :). Jeśli jednak nikt z Waszych znajomych nie ma jeszcze produktów GMO Design, nic straconego! 
Poniżej prezentujemy Wam pełną listę miejsc gdzie możecie trafić na nasze komody, szafy czy stoliki!
Pierwszym z takich miejsc jest Marka Concept Store na krakowskim Kazimierzu. Sklep, który promuje polski design i to w samym centrum Krakowa. 
 
Ale to nie jedyne miejsce w Krakowie, gdzie możecie zobaczyć nasze meble. Kolejnym punktem na mapie są Rzeczy Same :). Pięknie zlokalizowany (koło kładki Bernatka) lokal, w którym wystawione są tylko meble Polskich firm. Jak będziecie spacerować w tamtych okolicach, koniecznie wstąpcie :). 
 
 
Więcej naszych mebli możecie rownież zobaczyć ba Festiwalu Wnętrz, w którym uczestniczymy od dwóch lat :). Jest to idealna okazja, żeby zobaczyć nowości w naszej ofercie i porozmawiać z nami na żywo :). 
 
Nie jesteście z Krakowa? 
Nic straconego 🙂 nasze meble stoją również w lodziarni w Szczecinie (wprawdzie nie jako eksponaty ale na sprzedaż). Będą w Szczecinie koniecznie odwieźcie Lody Marczak – bo lepszych lodów nie znajdziecie w całej północnej części Polski! 
 
 
Nasi klienci z Warszawy mogą zobaczyć lampy GMO Design w sklepie Luminosfera. Jednym z największych sklepów z oświetleniem w Warszawie!
 
 
Za niedługo bedziemy dostarczać meble do kolejnych salonów w Krakowie i Warszawie 🙂 ale tym się pochwalimy w najbliższym poście.
 
Zespół GMO Design
 
 
 
Tagged , , , , , , ,